יום חמישי, 27 ביוני 2019

עיצוב מבריא-קריסטלים

להכניס אנרגיות טובות לבית- בעזרת קריסטלים
כדי להכניס אנרגיות חיוביות לסביבת החיים שלנו, ניתן להשתמש בקריסטלים.

מה אתם יודעים על קריסטלים?
קריסטלים או גבישים כבר מזמן אינם משמשים רק ליופי ועיצוב. ניתן לנצל את כוחותיו של הקריסטל למגוון רב של פונקציות, החל מיישום במחשב או בשעון, לאספנות ועד לשימוש בריפוי וניקוי השפעות קרינה.

אז מהם בעצם קריסטלים?
הקריסטלים הם גבישים שמקורם בקליפת כדור הארץ.
התגבשות הגבישים היא איטית ביותר, הם מגבשים מולקולה אחר מולקולה במבנה מוגדר ומדויק מאד. הצמיחה של הגביש דורשת כמות גדולה של אנרגיה שהוא אוגר בתוכו ומכאן מקור האנרגיה שבו.
פליטת האנרגיה מהגביש היא עובדה שתועדה בצילומים, לדוגמה האנרגיה מקריסטלים מסוימים כמו הקוורץ היא צלולה ומשתדכת עם האנרגיה האנושית ולכן תורמת לריפוי.
כאשר מניחים קריסטלים בסביבת החיים שלנו חשוב להתייחס לכמה גורמים משפיעים: הגודל, הצבע, הליטוש והאנרגיות המזוהות עם הקריסטל.

למתחילים והסקרנים אני ממליצה להתחיל מחמשת הקריסטלים שלפניכם:

טורמלין שחור- מומלץ להניח בכניסה לבית כדי למנוע כניסת אנרגיות שליליות של אורחים מסוימים.

בחדר המגורים כדאי להניח על שולחן הקפה או מדף את הפלואוריט, קריסטל שמופיע במגוון צבעים ומסייע לקשר בין בני המשפחה  ומערכות יחסים.בחדר השינה של בני זוג ממליצה על אבן רוז קוורץ שמעוררת תשוקה.
בחדר העבודה/ משרד כדאי להניח  ארגונייט, גביש זה יארגן לכם את המחשבות ויגביר את הסבלנות.במטבח הניחו את אבן השונגית, מכיוון שבמטבח נמצאים מכשירי חשמל שהם זוללי אנרגיה ופולטים קרינה. כדאי להניח בסמוך למיקרו כדי למנוע מגנטיות שלילית. לאבן זו ישנה גם חשיבות בריפוי והחלמה.


יש עוד קריסטלים רבים שניתן להיעזר בהם למטרות שונות. 
גם אם אתם  בספק נסו והוסיפו אותם כעיצוב בחדר. יש דרכים רבות לשלב קריסטלים בכל חדר. 
אל תשכחו שאנרגיה חיובית היא זו שמניעה אותנו קדימה!

שלכם סיסיאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

רשומות פופולריות