יום שבת, 16 בפברואר 2019

שולחן קפה

כשאנו מארחים בסלון ,כולנו ישובים סביב השולחן שהוא נקודת המוקד של חדר המגורים. גם אם אנחנו מאלה שמגישים קפה על שולחן זה וגם אם לא, כדאי תמיד לארגן תצוגה מיוחדת ומעניינת על השולחן ומידי פעם אפילו לשנותה לפי מצב הרוח או עונה שהתחלפה..  אני מציעה לכם דרכים לעיצוב שולחן הקפה בלי צורך לבזבז כסף מיותר, פשוט להשתמש במה שקיים כבר בבית. עיצוב שולחן קפה בסלון מתחיל בשלשה דברים עיקריים -צורה,סגנון וצבע. צורה- מומלץ להתאים את צורת השולחן וגודלו לפי סידור הישיבה בסלון.הסגנון גם הוא מכתיב לנו את צורת השולחן והחומר ממנו הוא עשוי. סגנון קלאסי,מודרני,כפרי או בוהו כולם מתחברים לחומרים שונים כמו עץ, שיש, מתכת או זכוכית. הצבע כמובן צריך להתאים לצבעי הסלון.

 לפניכם עשרה שלבים לעיצוב מיוחד ומעניין של שולחן הסלון:

1. מגש- הניחו מגש על השולחן כבסיס לתצוגת החפצים. המגש צריך להיות כשליש מגודל השולחן ובדרך כלל תואם לצורת השולחן, כלומר מגש עגול על שולחן עגול. כשצריך לפנות קל להרים את המגש ולהזיזו משם.

2. התאימו את צבעי החפצים לריהוט בסלון וגם החליטו על בחירת צבע של החפצים עצמם: אפשר לבחור מונוכרומטי כך שכל החפצים בגוונים של אותו הצבע, או בשילוב צבעים, או בבחירת צבע אחד בולט.

מונוכרומטי
 
 
מונוכרומטי
בוהו שיק


3. השתמשו בנוסחה שתמיד עובדת מצוין על העין, שילוב של 3/5/7 בקבוצה4. ארגון החפצים מתחיל לדעתי בבחירת משהו טבעי , כמו אגרטל שקוף עם פרחים טריים או צמח ירוק.


5. הוסיפו ערימת ספרים קטנה, משהו שאתם קוראים עכשו או ספרים שעוסקים בתחומי עניין שלכם.

6. הוסיפו פסלון או כלי מיוחד שירשתם ואין כזה בחנויות.

7. הוסיפו חפץ מוזר ומעניין שמעלה גיחוך או הומור ,כך בטח יתעורר עניין ושיחה בין האורחים.


8. הניחו נר ריחני או שניים בגדלים שונים.

9. הוסיפו חפץ אישי שאתם מחוברים אליו ואוהבים להציג אותו


10. סדרו את החפצים שבחרתם במשחק גבהים מהגבוה לנמוך בשכבות גובה.


זהו, ארגנתם את שולחן הקפה בסלון שלכם, שבו על הספה ותהנו ממנו!

שלכם סיסי

אין תגובות:

רשומות פופולריות